Trasy a programy

všechny hipotrasy

V Tlumačově proběhlo Mistrovství České republiky ve voltiži

V kryté hale Zemského hřebčince Tlumačov se v sobotu a neděli 26. - 27. září 2009 uksutečnilo Otevřené Mistrovství České republiky ve voltiži.

Mistrem České republiky ve voltiži pro rok 2009 v kategorii jednotlivci muži - senior se stal Eim Petr na koni CATALIN IV-33, lonžérka Schillerová Pavlína z pořadatelské stáje TJ voltiž Tlumačov.

Mistryní České republiky ve voltiži pro rok 2009 v kategorii jednotlivci ženy - senior se stala Sklenaříková Jana na koni CAPITANO, lonžérka Cinerová Petra ze stáje TJJ Lucky Drásov, o.s. Mistryní České republiky ve voltiži pro rok 2009 v kategorii jednotlivci ženy - junior se stala Bartoňková Jana na koni  APITANO, lonžérka Cinerová Petra ze stáje TJJ Lucky Drásov, o.s. Mistrem České republiky ve voltiži pro rok 2009 v kategorii skupiny - junior se stala skupina JK PZOO Chomutov na koni CHRIS 1, lonžerka Peterková Blanka ze stáje JK PZOO Chomutov. V Mistrovské soutěži družstev jednotlivců České republiky ve voltiži pro rok 2009 se mistrem republiky stalo družstvo z oddílu TJJ Lucky Drásov ve složení Klouda Lukáš, Sklenaříková Jana, Bartoňková Jana a Muzikantová Tereza.
 

Záznam z mistrovství najdete zde.

 

Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem.
hipoturistika na Východní Moravě